Zonnebril Dames Dita DTS509-59-01 (Ø 59 mm) van Zonnebril Dames
Productomschrijving
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires () en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Dita DTS509-59-01 (Ø 59 mm) dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken (). * Geslacht: Vrouw * Materiaal: Titanium * Kristal: ø 59 mm * Brug: 13 mm * Poten: 145 mm * Kleur: Gouden * Filter: Klasse 2 * Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400) * Doosje van het merk inbegrepen